Sweet poison


Join the forum, it's quick and easy

Sweet poison
Sweet poison
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Любопитни факти...

Go down

Любопитни факти... Empty Любопитни факти...

Писане  Розабел Хелтън Чет Юни 03, 2010 6:32 pm

Здравейте и Добре дошли. Казвам се Теди ❤

В тази тема всеки ден ще научавате по нещо ново за нашите любимци от каста на сагата Здрач, и не само за тях.
Ще се опитвам да ви зарадвам със нова статия, снимка или интервю на любимци ни.
Ако имате някакви притенции за намиране на повече информация за даден филм, актьор или книга пишете в темата "Търся информация".
Надявам се да се забавлявате (sun)
Розабел Хелтън
Розабел Хелтън
Легион
Легион

Брой мнения : 53
Join date : 01.06.2010
Age : 31
Местожителство : далеч от Форкс...

Върнете се в началото Go down

Любопитни факти... Empty Re: Любопитни факти...

Писане  Розабел Хелтън Съб Юни 05, 2010 4:41 pm

Meet Boston native Julia Jones of ‘Twilight’

[You must be registered and logged in to see this image.]


Джулия Джоунс, която е на снимките в Griffith Park в Los Angeles, казва, че когато е пристигнала на сета на Затъмнение, е била моментално изненадана от професионализма на по-младите й партниращи звезди Robert Pattinson, Kristen Stewart и Taylor Lautner. “Oбщите ми впечатления бяха много добри. Кристен идеално влизаше и излизаше от роля. Роб и Тай също. Беше невероятно.” А за това какво е да срещнеш Роб, Джоунс казва: “Бях малко озадачена, когато ме представиха на Роб и забелязах британският му акцент. Казах си: О, да бе, вярно, той е британец.”

Родом от Ямайка, Джоунс присъства на премиерaта на Новолуние през ноември. Казва, че е била въодушевена от хилядите тълпи, които викали за вълчия отбор на червения килим. Джоунс казва за Globe, “Смешното е, че до тогава не се появявах в пресата и току що бяха приключили снимките на Затъмнение и никой не ме разпозна.”

Джоунс споделя, че да играе измъчената Лия Клиъруотър включвало да се мръщи в продължени на доста време. Но се шегува, “Ако се мръщиш в продължение на 4 часа, ще започнеш да се чувстваш не много приятно. Не се шегувам.”

Джоунс споделя, че танцуването с The Boston Ballet я е подготвило за дисциплината, която изисква актьорството. „ При условия на издръжливостта на огромно количество болка – както физическа, така и емоционална – не мисля, че има по добра основа от балета.”

Тя знае, че предстоящата й роля в Затъмнение ще й отвори много врати в Холивуд. “Определено забелязах, че имам много повече срещи с хора, които по принцип не биха отделили време от супер заетите си графици, за да се срещнат с мен, например преди шест месеца. Мисля че ще ми е после от тук нататък с участията във филми.”

Джоунс споделя, че заздрачените фенове не трябва да се притесняват за Затъмнение. Тя обещава, че филма ще бъде добър – и ще остане верен на книгите. “Ще бъде супер готин,” казва тя, лъчезарно. “Това е любимата ми част във филмите – всеки един е изключително различен от предходния. И няма как да сбъркат, защото имат Мелиса Розенбърг, един и същ сценарист на всички части, както и авторката Стефани, която има и своя принос за филмите.”

[You must be registered and logged in to see this link.]



_____________________________________________________________________________



Ashley Greene, Ryan Kwanten, Matthew Morrison And More Named InStyle’s Sexiest Stars

[You must be registered and logged in to see this image.]

В случай, че не сте разбрали, юнската статия в InStyle е като покачващата се температура в NYC днес: горещо, горещо, горещо. Списанието проведе интервю с 12 звезди, които смятат, че заслужават да присъстват в специалната им юнска „Секси статия и сега ни разкриват няколко снимки в интернет и цитати, за да ни оприковат вниманието.

Две от най-красивите лица от Затъмнение, Ашли и Келън ще са част от статията. Когато са ги попитали кога се чувстват най-секси, Ашли се задълбочила във въпроса („Чувствам се най-красива през нощта, когато свалям грима си и съм себе си. Не се виждам без грим често.“), докато Келън преминал към шегаджийската част. „Намирам се за секси, докато се гледам в огледалото. Имам предвид, я ме вижте: Аз съм Убийствено секси—Господ ме направил за образец.“

[You must be registered and logged in to see this link.]


_____________________________________________________________________________


Robert Pattinson says Kristen Stewart is fierce

[You must be registered and logged in to see this image.]


Роб се е нарекъл приятелката си и партнираща звезда Кристен доста буйна.
Той споделил за Merrick, Dools and Ricki-Lee, че когато се е започнал за първи път с актрисата, му е било „странно”.

„Беше странно. Имам предвид, че привличането между нас помогна за успеха на много неща,“ казва той.
„Отидох на прослушването без никаква идея какво да правя и само начина, по който тя играеше ме накара да се отпусна и да пробвам нещо, което не съм си представял, че мога.”
„Предполагам, че тя допринася твърдоглавостта и мистериозността на Бела, която не се вижда добре в книгата.”
„Те си приличат по много начини, девойката в беда в книгата и Кристен, която е много… буйна и не съм очаквал, че тази черта може да я има актрисата, която ще играе Бела.“

Британският актьор споделя, че все още е изненадан от успеха на Здрач и че този успех хвърля голямо напрежение върху него.
„В началото си нямах никаква идея. Изглеждаше, че става все по-голям и по-голям, и по-голям с всяка изминала седмица.”

[You must be registered and logged in to see this link.]


_____________________________________________________________________________


Kristen Stewart Never Dates Attractive People

[You must be registered and logged in to see this image.]

‘Никога не съм излизала с някой, който намирам за привлекателен от първия поглед,’ признава наскоро смятана за приятелка на Robert Pattinson. Кристен признава, че й отнема време докато започне да намира някой за достатъчно привлекателен, че да започне да излиза с него.

Тя казва, „Хората искат да кажа, че харесвам смешните и глуповати момчета, но никога не съм излизала с някой, който съм харесала от първата среща.“ Звездата от „The Runaways“ също така споделя, че за сега няма кариерни планове след снимките на Затъмнение и вместо да се притеснява, казва че се радва на свободното си време.

Тя добавя в задкулисното интервю за сп. Flaunt, „Странно, но пред мен за сега хоризонтът е чист, радвам се, че вече завърших проектите и очаквам единствено да излязат по кината – но съм се погрижила всичко да ми е планирано и това, че ще имам свободно време е доста добре.“

Междувременно, Кристен признава, че интереса към личния й живот я отвращава и й пречи да се наслаждава на щастието си. Тя казва за британското сп. Elle, „Толкова е странно, че трябва да се тревожиш за това дали някой ще те види.“

„Искаш да се вълнуваш за нещо, нормалните хора могат спокойно да се радват на живота си, както и аз, но и е толкова различно. Личният ми живот се превръща в забавление за другите и това ме отвращава.“


[You must be registered and logged in to see this link.]

_____________________________________________________________________________
Розабел Хелтън
Розабел Хелтън
Легион
Легион

Брой мнения : 53
Join date : 01.06.2010
Age : 31
Местожителство : далеч от Форкс...

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите